Новости из этой рубрики
13 апреля 2021
Краткий обзор революций, перевернувших мир.
27 апреля 2018
..рассчитанное на 7 000 пассажиров!
4 марта 2020
CEOWORLD Magazine опубликовали список самых дорогих стран для жизни.
4 июня 2018
Право пообедать с американским миллиардером и инвестором Уорреном Баффетом было…
21 марта 2019
Студия Snøhetta разработала дизайн самого большого в мире подводного ресторана.
Чому так важливо бути переможцем?

І все ж без перемог не можна назвати життя повноцінним: треба бути вищим за інших хоч у чомусь навіть найменшому. Не знаєш, навіщо тобі треба перемагати?

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Ми маємо кілька аргументів на користь цього твердження.

 

Так ти задовольниш свої первісні інстинкти

Еволюційно в людей закладено потяг до переваги, яка змушує нас рухатися вперед.

Якби не це свербляче почуття всередині свідомості, ми досі жили б у печерах і харчувалися підніжним кормом.

З погляду природи, фраза «головне — не перемога, а участь» не працює, оскільки лев, що програв, у сутичці між двома самцями, посівши друге місце, не отримає владу над прайдом.

Натомість лише приниження. У деяких екстрених ситуаціях від того, чи переможеш ти або займеш почесне друге місце, може взагалі залежати твоє життя.

 

Перемога дозволяє відчути задоволення, з яким мало що може зрівнятися

Оскільки перемога була шляхом виживання, якщо говорити про давні часи, стимулювати рух до неї природа вирішила звичним для себе способом — викидом гормонів.

У разі задоволення від перемоги найбільше впливає гормон дофамін. Він викликає почуття задоволення, впливає процеси мотивації і навчання.

Залежно від виду діяльності, в якій ти здобуваєш перемогу, крім дофаміну, почнеться виділення й інших гормонів щастя, таких як серотонін, окситоцин та ендорфін.

Вже заради того, щоб відчути задоволення від сплеску гормонів радості, перемога вартує витрачених на неї зусиль.

 

Кожна перемога підвищує шанс нового виграшу в майбутньому

Дослідження на мишах показали, що їхній рівень тестостерону підвищувався щоразу, коли вони виконували завдання та перемагали інших учасників випробування.

Це, у свою чергу, збільшувало їхні шанси на перемогу у наступних «битвах».

Так як ефект носить накопичувальний ефект, принаймні в психічному плані, достатньо пари невеликих перемог, щоб підвищити шанси поліпшити своє становище нових викликах.

 

Перемоги мотивують долати себе

Мова все про те ж дофамін, який, крім регулювання функції задоволення, також відповідає за мотивацію.

Так як люди більше мотивовані рухатися вперед під впливом позитивних емоцій, саме перемоги, а не поразки сильніше впливають бажання подальшого розвитку.

Бачачи результат, що твої сили та нерви не були витрачені даремно, ти сильніше хочеш досягти нових вершин, тому що дофаміновий викид є найсильнішим стимулятором, що викликає залежність.

 

Перемога показує оточуючим, що ти людина, з якою необхідно рахуватися

Коли хтось легко здається, він не викликає поваги, принаймні у сильних людей. Пристрасть до перемоги, навпаки, збуджує позитивні емоції, навіть якщо йдеться про найлютішого ворога.

У нашому світі перемоги — це не забаганка, а необхідність, і тобі потрібно прагнути першості у всьому, якщо ти хочеш залишатися конкурентоспроможним і значущим, зайняти своє місце під сонцем.

Пам'ятай, що люди люблять переможців, а відмовки у стилі «я ж намагався» не приймаються. Ти вже не маленький, і одних старань замало, щоб тебе похвалили.

 

Ти станеш більш витонченим у своїх діях

Якщо перемоги викликають яскравий вибух емоцій, а потяг до них може затьмарити всі тривоги, вигравши хоча б раз і відчувши приплив енергії, ти захочеш ще.

Як отримати більше приємних емоцій від переваги над іншими? Вигадувати нові способи перемагати, а для цього старі методи не годяться.

Кожна твоя перемога підвищуватиме твої навички у певній сфері, а також стимулюватиме когнітивні здібності, щоб перевершувати супротивників якщо не розумом і силою, то хитрістю.

Саме це бажання змусило людей винайти колесо, будувати космічні кораблі та створювати нові ліки.

 

Твоя самооцінка зросте, а ставлення до себе покращає

Перемоги — найкращі ліки від заниженої самооцінки.

Навіть якщо вони незначні і мало хто звертає на них увагу, ти все одно відчуєш приплив енергії від усвідомлення, що перевершуєш оточуючих хоча б у цьому. Після самооцінкою поліпшиться і душевне здоров'я, оскільки знизиться вплив стресу.

Навіть невелика перемога здатна витягнути людину із хронічної депресії. Відчувши світлий момент, людина буде більш мотивованою вибратися з емоційної ями.

Опубликовано: 9 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.