Новости из этой рубрики
15 февраля 2022
Жилой модуль площадью 32 квадратных метра построен в единственном экземпляре.
7 ноября 2017
Первые изображения новой яхты американского миллиардера, строительного магната…
15 июля 2016
Недавно нидерландский авиаперевозчик KLM объявил, что на его рейсах будут…
22 ноября 2018
В нем будет представлено около 2000 наименований.
16 мая 2017
Кинокомпания Paramount Pictures ("Форрест Гамп", "Титаник", "Крестный отец" и…
Колишній дизайнер Rolls-Royce створив ультрасучасну супер'яхту

У Дубаї показали яхту із дизайном від колишнього стиліста Rolls-Royce. Судно Aeolus названо на честь повелителя вітрів Еола і адресоване новаторам та візіонерам. Його образ створений під натхненням від найбільших та найкрасивіших вітрильників XX століття – яхт J-класу. Для обробки кают та інших внутрішніх приміщень Aeolus використовуються дружні екологічні матеріали. Силова установка зроблена модульною та може адаптуватися під нові технології.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Перший день виставки Dubai International Boat Show відзначився прем'єрою революційної супер'яхти Aeolus. Вона стала результатом співпраці нідерландської верфі Oceanco з екс-дизайнером Rolls-Royce Джайлсом Тейлором та фірмою Njord, яхтовим «крилом» лондонської інтер'єрної студії Bergman Design House.

Названа на честь Еола, сина Посейдона, яхта відображає мінливі погляди на навколишнє середовище та стиль життя.

Жіночі форми тут ідеально поєднуються з маскулінністю, причому і корпус, і суперструктура виглядають так, ніби висічені вітром.

За екстер'єр Aeolus відповідав Джайлз Тейлор. Він 7 років пропрацював головним стилістом Rolls-Royce, але 2018-го пішов у Hongqi. Як і Роллс-Ройси, супер'яхта адресована новаторам, візіонерам і big thinkers.

Але з люксовими британськими автомобілями її ріднить ще щось: за аналогією з кабріолетами Boat Tail в основу Aeolus лягла стилістика яхт J-класу, найбільших і найкрасивіших вітрильників минулого століття.

У її зовнішності немає масивних плоских поверхонь і строгих геометричних форм - і це відрізняє човен від інших сучасних супер'яхт.

Оскільки підкреслена відданість екології — це один із елементів концепції судна, то для обробки внутрішнього оздоблення використано екологічно безпечні матеріали, походження яких можна легко відстежити.

Це, наприклад, синтетична шкіра Desserto, що отримується з кактусів. Також Oceanco, а точніше, Njord, співпрацює з компанією Oliveri Homes, яка працює з органічною бавовною та використовує безпечні для людини та природи барвники.

На борту Aeolus є басейн, бар, тренажерний зал, пляж, лаундж-зона, кілька VIP і гостьових кают. На верхній палубі розташована майстер-каюта з панорамним склінням. Ще вище – приватна палуба власника яхти із власним баром та зоною відпочинку.

Теоретично Aeolus може бути будь-чим: і плавучим офісом, і місцем для усамітнення, і бутік-готелем для обраних. Під стать і силова установка, яка адаптується до нових віянь у міру розвитку технологій.

Архітектура Energy Transition Platform з модульною начинкою розроблена разом із технічними партнерами ABB та MTU, і, по суті, пропонує кілька варіантів еволюції.

На першому етапі яхту оснастять електричними азиподами та двома дизельними двигунами MTU 16V2000 M72 (1496 к.с.).

В середині життєвого циклу їх можна буде проапгрейдить до трьох MTU 16V4000 M54 (2291 к.с.) з 200-кіловатним блоком паливних елементів.

А на фінальному етапі всю систему переведуть на метанол. Щоправда, про комерційні перспективи яхти поки не сказано жодного слова.

 

Опубликовано: 9 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.