Новости из этой рубрики
15 мая 2019
Дегустация алкоголя может быть не только вкусной, но и красивой. Вот места, где…
4 мая 2016
Рассказываем о том, где и как вернуть себе душевное равновесие после рабочего…
30 марта 2016
У меня было их две: жена и любовница. Жена с которой было удобно и тепло, как с…
13 сентября 2019
Amara — главная премьера прошедшего лета и веский повод немедленно купить…
19 октября 2020
Кому, как не нам, знать об абсурдных тратах правительства.
5 августа 2019
Он показал проект домов Yeezy, которые хочет построить в Калабасасе.
Представлено першу в світі підводну супер'яхту Migaloo М5 на 60 осіб

Австралійська Migaloo представила розкішну підводну суперяхту M5. У компанії заявили, що це перший подібний транспортний засіб у світі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Довжина судна становить 166 метрів, ширина – 23 метри. Цього простору достатньо для розміщення на борту 60 осіб: 20 гостей та 40 членів екіпажу.

Запас ходу оцінюється у значні 15 000 кілометрів, а максимальна швидкість - 20 вузлів у надводному положенні і 12 вузлів під водою. Можливість глибоководних подорожей стала головною фішкою суперяхти, тому вона може опускатися на глибину до 250 метрів і залишатися під товщею води до чотирьох тижнів.

Щодо інтер'єру, то виробник готовий консультуватися з клієнтами та робити його унікальним для кожного з них. Але потенційні покупці можуть розраховувати на розкішну їдальню на 36 гостей із панорамними скляними стінами, винний льох, технологічно просунутий кінотеатр, два басейни та джакузі.

Так як це суперяхта, на палубі є вертолітний майданчик і гараж з водними іграшками, серед яких гідроцикли, флайборди, ховерборди, два спеціальні підводні човни Midget і два підводні апарати.

Migaloo вже відкрила попереднє замовлення на M5, оцінивши її в 2 мільярди доларів.

Для порівняння: це більш ніж удвічі більше, ніж вартість найдорожчої яхти у світі Dilbar від Lürssen (800 мільйонів доларів).

 

Опубликовано: 1 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.