Новости из этой рубрики
17 октября 2018
То есть сейчас.
23 июля 2019
Мне вспоминается осужденный, который спрашивал надзирателя через решетку:…
12 декабря 2019
Вопрос заключается в менталитете, или же так называемом складе ума и образе…
8 декабря 2021
"Эти приметы о деньгах действительно работают: верят даже богачи. Какие приметы…
18 ноября 2015
Компания из Сан-Франциско представила самолет, для покупки которого совсем не…
3 октября 2017
Специальный аукцион Christie's проходит в преддверии лондонской ярмарки Frieze.…
Maserati випустила електричний катер вартістю 2,5 мільйонів євро

Maserati випустила електричний катер вартістю 2,5 мільйонів євро. Він називається Tridente і побудований у співпраці з фірмами Vita Power та Hodgdon Yachts. Силова установка потужністю 600 сил дозволяє човну розганятись до 74 кілометрів на годину, а батарея ємністю 252 кіловат-години пропливати до 70 кілометрів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Компанія Maserati представила електричний катер Tridente (у перекладі з італійської — тризуб) вартістю 2,5 мільйона євро. Його дизайн розроблено в Італії.

Силова установка створена фірмою Vita Power в Англії. А будівлею займається американська верф Hodgdon Yachts, що спеціалізується на тендерах.

Катер вміщує до 10 пасажирів і пропонує все для денних прогулянок озерами та вздовж морських узбереж. Тут є система стабілізації ZipWake, платформа для купання, душ, холодильник та навіть санвузол.

Споруда Tridente займає близько дев'яти місяців. Корпус виготовляють із вуглепластику. Батарея катера працює під напругою 400-вольт і має загальну ємність 252 кіловат-години (чотири блоки по 63 кВт•год).

Електромотори з віддачею близько 600 кінських сил наводять гребні гвинти Mercury і дозволяють розганятися до 40 вузлів - 74 кілометри на годину.

Запас ходу невеликий: 50-70 кілометрів. Але завдяки підтримці швидкого заряджання наповнити батарею з 10 до 90 відсотків можна протягом години.

На фотографії вище поряд із Tridente позує електричний кабріолет GranCabrio Folgore, який нещодавно отримав особливу версію на честь 50-річчя супертосканського вина Tignanello.

Спорткар пофарбували в "металік" Terra di Tignanello, салон обшили рослинною шкірою Vegea і прикрасили натуральним деревом.

Автомобіль випустять у єдиному екземплярі та продадуть на благодійному аукціоні.

 

Опубликовано: 3 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.