Новости из этой рубрики
26 апреля 2016
Компания Montblanc в честь своего 110-летия выпустила специальную серию пишущих…
8 июня 2022
В продаже с сентября.
15 июня 2021
Вдохновленные винтажными моделями 2006 года.
25 декабря 2020
Подарок для набожных сникерхедов.
10 января 2023
Adidas adiFOM Q «Grey Two/Royal Blue».
26 мая 2021
Унисекс-дизайн и отсылки к стилю 1980–1990-х годов.
Asics випустив кросівки з перероблених подушок безпеки

Автовиробники показують відданість тренду на екологічність не тільки розширенням лінійок електрокарів, а й використанням вторинної сировини — наприклад, пластикових пляшок і рибальських мереж, що відслужили. У той же час, інші компанії шукають застосування відходів автопрому. Так, бренд спортивного одягу Asics показав кросівки, що виготовлені з обрізків подушок безпеки. Вартість пари становить 16 500 єн.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Asics об'єднався з японським Toyoda Gosei - підрозділом концерну Toyota, що випускає автомобільні компоненти. Воно поділилося обрізками, що залишилися після виготовлення подушок безпеки, які важко утилізувати.

Asics знайшли для них застосування: матеріал дуже міцний і водночас гнучкий, тому ідеально підходить для верхньої частини кросівок.

Нова модель стала екологічною модифікацією бігових кросівок Gel-Sonoma та отримала назву Asics Gel-Sonoma 15-50.

Дизайнери Asics вирішили зберегти червоний рядок і нумерацію на тканині, якою відмічені всі подушки безпеки, а на язичок кросівок додали зображення надутого ейрбега.

Кросівки виготовляються в Індонезії. Вартість поки що розкрита тільки для Японії, де продажі стартують 26 січня. Невідомо, чи з'являться Gel-Sonoma 15-50 за її межами.

Опубликовано: 23 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.