Новости из этой рубрики
8 февраля 2016
Вслед за сумками и часами Bentley теперь выпускает лимитированную коллекцию…
17 октября 2019
..которые включаются, если перекреститься.
14 июня 2021
Аромат разработан совместно с итальянским брендом Culti Milano.
28 января 2022
Вместе они переосмыслили кроссовки NB 574.
26 июля 2022
Кроссовки LV Trainer 2 из последней коллекции Louis Vuitton от дизайнера…
COMME des GARCONS HOMME представляє New Balance MR860 у двох колірних рішеннях

З'явилися перші зображення нової колаборації New Balance x COMME des GARÇONS HOMME, де представлено силует MR860 у двох стриманих колірних рішеннях.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Одна пара виконана у класичному сірому кольорі, знаковому для бренду New Balance. Верх із світлої сітки доповнений вставками із темної шкіри та світло-сірими сітчастими вставками. Ця пара має білу підошву у поєднанні з парою чітких білих закруглених шнурків.

Що стосується іншої пари, вона має стримане чорно-темно-сіре забарвлення і складається з верху з темної сітки, накладеного на ті ж сірі шкіряні вставки та елементи чорної замші.

Обидві пари використовують технології New Balance Nergy та ABZORB і мають світло-сірі логотипи «N» та фірмовий знак COMME des GARÇONS HOMME у верхній частині язичка.

Остання колаборація двох брендів буде випущена восени-взимку 2024 за роздрібною ціною 39 000 ієн або приблизно 260 доларів США.

 

Опубликовано: 12 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.