Новости из этой рубрики
9 декабря 2019
Подразделение Icons of Luxury марки «Майбах» выпустило набор предметов роскоши.
20 июля 2023
Закріплена кришталевою вишивкою.
28 сентября 2015
Сумки, которые не стыдно положить в багажник нового седана.
8 июля 2019
На аукционе Sotheby’s была продана шахматная фигура почти за $ 1 миллион.
28 апреля 2017
Спортивный бренд Nike выпустил коллекцию обуви, посвященную нападающему клуба…
11 сентября 2023
Це взуття представили на подіумі FW23 бренду в Парижі.
COMME des GARCONS HOMME представляє New Balance MR860 у двох колірних рішеннях

З'явилися перші зображення нової колаборації New Balance x COMME des GARÇONS HOMME, де представлено силует MR860 у двох стриманих колірних рішеннях.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Одна пара виконана у класичному сірому кольорі, знаковому для бренду New Balance. Верх із світлої сітки доповнений вставками із темної шкіри та світло-сірими сітчастими вставками. Ця пара має білу підошву у поєднанні з парою чітких білих закруглених шнурків.

Що стосується іншої пари, вона має стримане чорно-темно-сіре забарвлення і складається з верху з темної сітки, накладеного на ті ж сірі шкіряні вставки та елементи чорної замші.

Обидві пари використовують технології New Balance Nergy та ABZORB і мають світло-сірі логотипи «N» та фірмовий знак COMME des GARÇONS HOMME у верхній частині язичка.

Остання колаборація двох брендів буде випущена восени-взимку 2024 за роздрібною ціною 39 000 ієн або приблизно 260 доларів США.

 

Опубликовано: 12 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.