Новости из этой рубрики
9 декабря 2022
Одним із компонентів парфуму стала молекула Dreamwood, штучний аналог ефірної…
13 мая 2017
Модельеры французского дома Louis Vuitton разработали дизайн двух чехлов для…
26 апреля 2018
..из пяти мужских ароматов плюс один удовый аромат.
5 июля 2017
Американский рэпер и дизайнер Канье Уэст представил линейку аксессуаров в…
20 июля 2022
Минималистичный дизайн, основанный на классической обуви 1985 года.
6 июля 2022
Релиз задуман как дань свободе и приключениям.
Prada та adidas випустили футбольні бутси

Prada та adidas (що уклали партнерську угоду у 2019 році і встигли за цей час випустити три колаборації) знову об'єдналися — цього разу для створення футбольних бутс.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Хоча це не перший реліз Prada, пов'язаний зі спортом, бренд раніше не випускав нічого для футболу.

WWD зазначає, що це відповідає принципам, які Prada та аdidas оголосили, представляючи своє партнерство. А саме — кидати «виклик загальноприйнятій думці за допомогою несподіваних стратегій».

Колекція, призначена для чоловіків та жінок, включає моделі аdidas Predator Accuracy, Copa Pure та X Crazyfast. Верхня частина кросівок та підкладка виготовлені зі шкіри, з деталей – акцентний червоний колір. Бутси випущені лімітованим тиражем.

Для просування колаборації бренди залучили провідних футболістів із усього світу, яким запропонували виходити у нових бутсах на полі.

Це Катаріна Макаріо та Пауло Дібала у Copa Pure, Рафаель Леао у X Crazyfast та Педро Гонсалес Лопес, відомий як Педрі, у кросівках Predator Accuracy. Також спортсмени знялися у рекламній кампанії.

 

Опубликовано: 23 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.