Новости из этой рубрики
22 апреля 2021
Пока сходить туда могут только сотрудники компании.
28 марта 2017
Американский предприниматель Илон Маск помог создать в США компанию, которая…
15 мая 2017
Нидерландский стартап The Ocean Cleanup объявил, что планирует в течение…
22 февраля 2016
MasterCard в Великобритании вводит новую услугу, которая позволяет подтверждать…
26 декабря 2016
Автомобильная дорога длиной один километр с покрытием, выполненным из солнечных…
16 июля 2020
Они знают, какие товары вы в них кладете.
Vast та SpaceX запустять першу комерційну космічну станцію у 2025 році

Американський стартап Vast оголосив про плани запустити у середині 2025 року першу у світі комерційну космічну станцію Haven-1. На навколоземну орбіту її доставлять у рамках місії Vast-1 за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX.

Це дуже амбітне підприємство, і воно, ймовірно, навряд чи буде реалізовано вчасно, зазначає The Washington Post.

Проте навіть у планах воно випереджає передбачувані графіки запусків деяких інших комерційних станцій, що теоретично збільшує шанс Vast стати першопрохідником. Наприклад, над цим працює фірма Axiom (планує запуск наприкінці 2025 року), а також Nanoracks, Lockheed Martin і Voyager Space (у 2027 році).

 

 

Haven-1 буде приблизно 10 метрів у довжину та 3,81 метра в діаметрі. Згодом до неї планується надіслати додаткові модулі. Це буде станція, що постійно збільшується.

 

 

Корабель розрахований на екіпаж із чотирьох осіб. При цьому місце на борту зможе купити будь-хто. Жити в космосі вони зможуть із комфортом: їм забезпечать цілодобовий зв'язок та Wi-Fi, а також електрику та продовольство.

 

 

Якщо Vast-1 пройде успішно, а на її польоти буде високий попит, компанія організує ще одну місію. Однак це відбудеться не раніше 2026 року.

Стартап Vast з'явився у 2021 році. Його заснував програміст і підприємець Джед Маккалеб, статки якого оцінюються в 2,4 мільярда доларів. За даними Forbes, бізнесмен розбагатів на криптовалюті.

Опубликовано: 11 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.