Новости из этой рубрики
11 апреля 2016
Компания Tesla Motors откроет в этом году пять электрозаправок, две из которых…
10 мая 2017
Илон Маск создаст компанию, которая будет заниматься рытьём тоннелей, чтобы…
21 июля 2016
Илон Маск, основатель Tesla Motors, опубликовал на официальном сайте компании…
18 ноября 2019
Она может стать конкурентом Facebook.
24 декабря 2019
Компания IBM разработала новый тип аккумуляторов, в котором нет тяжелых…
25 сентября 2017
Пока о городе Google известно мало, но над ним начата работа.
Vast та SpaceX запустять першу комерційну космічну станцію у 2025 році

Американський стартап Vast оголосив про плани запустити у середині 2025 року першу у світі комерційну космічну станцію Haven-1. На навколоземну орбіту її доставлять у рамках місії Vast-1 за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX.

Це дуже амбітне підприємство, і воно, ймовірно, навряд чи буде реалізовано вчасно, зазначає The Washington Post.

Проте навіть у планах воно випереджає передбачувані графіки запусків деяких інших комерційних станцій, що теоретично збільшує шанс Vast стати першопрохідником. Наприклад, над цим працює фірма Axiom (планує запуск наприкінці 2025 року), а також Nanoracks, Lockheed Martin і Voyager Space (у 2027 році).

 

 

Haven-1 буде приблизно 10 метрів у довжину та 3,81 метра в діаметрі. Згодом до неї планується надіслати додаткові модулі. Це буде станція, що постійно збільшується.

 

 

Корабель розрахований на екіпаж із чотирьох осіб. При цьому місце на борту зможе купити будь-хто. Жити в космосі вони зможуть із комфортом: їм забезпечать цілодобовий зв'язок та Wi-Fi, а також електрику та продовольство.

 

 

Якщо Vast-1 пройде успішно, а на її польоти буде високий попит, компанія організує ще одну місію. Однак це відбудеться не раніше 2026 року.

Стартап Vast з'явився у 2021 році. Його заснував програміст і підприємець Джед Маккалеб, статки якого оцінюються в 2,4 мільярда доларів. За даними Forbes, бізнесмен розбагатів на криптовалюті.

Опубликовано: 11 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.