Новости из этой рубрики
11 мая 2016
Американский миллиардер и изобретатель, глава компаний SpaceX и Tesla Motors…
28 сентября 2015
Apple получила патент на уникальный штекер для наушников диаметром 2 мм.
18 января 2016
Команда X последние несколько лет работала над созданием беспилотных…
4 июля 2017
Маск успешно вернул на Землю уже побывавший в космосе грузовик.
25 мая 2016
Сейчас в отпечатанном на принтере здании находится временная штаб-квартира…
Vast та SpaceX запустять першу комерційну космічну станцію у 2025 році

Американський стартап Vast оголосив про плани запустити у середині 2025 року першу у світі комерційну космічну станцію Haven-1. На навколоземну орбіту її доставлять у рамках місії Vast-1 за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX.

Це дуже амбітне підприємство, і воно, ймовірно, навряд чи буде реалізовано вчасно, зазначає The Washington Post.

Проте навіть у планах воно випереджає передбачувані графіки запусків деяких інших комерційних станцій, що теоретично збільшує шанс Vast стати першопрохідником. Наприклад, над цим працює фірма Axiom (планує запуск наприкінці 2025 року), а також Nanoracks, Lockheed Martin і Voyager Space (у 2027 році).

 

 

Haven-1 буде приблизно 10 метрів у довжину та 3,81 метра в діаметрі. Згодом до неї планується надіслати додаткові модулі. Це буде станція, що постійно збільшується.

 

 

Корабель розрахований на екіпаж із чотирьох осіб. При цьому місце на борту зможе купити будь-хто. Жити в космосі вони зможуть із комфортом: їм забезпечать цілодобовий зв'язок та Wi-Fi, а також електрику та продовольство.

 

 

Якщо Vast-1 пройде успішно, а на її польоти буде високий попит, компанія організує ще одну місію. Однак це відбудеться не раніше 2026 року.

Стартап Vast з'явився у 2021 році. Його заснував програміст і підприємець Джед Маккалеб, статки якого оцінюються в 2,4 мільярда доларів. За даними Forbes, бізнесмен розбагатів на криптовалюті.

Опубликовано: 11 мая 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.