Новости из этой рубрики
18 октября 2023
Випущений обмеженим тиражем у 35 екземплярів.
28 мая 2020
Чтобы осваивать новый вид спорта и достигать высоких результатов было еще легче.
29 ноября 2022
Аксесуар виконаний у стилі культового позашляховика.
25 мая 2022
И выпускает часы Navitimer B02 Chronograph 41 Cosmonaute Limited Edition.
11 марта 2021
Пожалуй, это самый лаконичный и сдержанный скелетон, что мы видели.
5 октября 2021
Глядя на лимитированную новинку, мгновенно хочется пересмотреть все серии…
Катрін Денев і Рамі Малек у рекламній кампанії Cartier

Компанія Cartier доручила британському режисеру Гаю Річі зняти рекламну кампанію культового годинника Cartier Tank Française. Дія мініфільму розгортається на тлі Парижа, а головні ролі в ньому зіграли володар премії "Оскар" Рамі Малек і французька легенда кіно Катрін Денев.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Нова кампанія Компанія Cartier — це історія випадку, долі та кармічних зв’язків, які, здається, існують між певними людьми. З одного боку Рамі Малек, з іншого – Катрін Денев.

Вони зустрічаються на мосту Александра III у різні епохи. Два персонажі, два континенти та два покоління, пов’язані однаковою любов’ю до кіно та французької культури.

"Цей фільм є вираженням бачення Cartier годинникарства та позачасовості його творінь. Це подорож у часі, де минуле й сьогодення зливаються в образі Tank Française, справжньої ікони минулого й сьогодення. Він також уособлює зустріч між французьким стилем, символом якого є Tank і Катрін Деньов — з авангардним, вільним і легендарним кіно, яке так блискуче передає Рамі Малек", — говорить Арно Каррез, старший віцепрезидент і директор з маркетингу Cartier.

Оновлений Tank Française має більш заокруглену форму, атласну обробку, циферблат, гнучкий ланцюжок і нову велику модель.

"Для мене є два слова, які справді описують цей годинник: краса та простота, — додає Малек. — Визнання цього годинника поколіннями свідчить про його позачасовість і досконалість його культового дизайну".

 

Опубликовано: 20 января 2023
Источник: vogue
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.