Новости из этой рубрики
11 апреля 2022
Как раз к весне Louis Vuitton представляет четыре модели часов.
21 мая 2021
Модель Spirit of Big Bang Tourbillon 5-day Power Reserve Carbon White позволит…
11 ноября 2019
Даже если ваши часы буквально переливаются всеми цветами радуги, это не значит,…
1 июня 2016
В 1929 году TAG Heuer впервые организовал Гран-при «Формулы-1» в центре города.…
15 августа 2022
Две модели в честь пляжей Нуса и сияния эвкалипта.
Zenith випускає новий Chronomaster Sport у повністю титановому корпусі

Минулого тижня компанія Zenith представила лінійку годинника під керівництвом Chronomaster для участі у виставці LVMH Watch Week цього року. Не маючи жодних ознак уповільнення, швейцарський Дім представляє ще одну версію моделі Chronomaster Sport – цього разу повністю виготовлену з титану.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Маючи фірмові пропорції та характеристики моделей діаметр корпусу становить 41 мм, а водонепроникність становить до 10 атм.

Як завжди, він оснащений механізмом Zenith Manufacture El Primero 3600, який забезпечує 60 годин запасу ходу, працюючи при цьому з разючою частотою 36 000 напівколивань на годину.

Циферблат, що повторює корпус з матового титану, має нікель-сіру обробку з ефектом сонячних променів, увінчаний родієвими індексами та стрілкою. Символічні триколірні субциферблати виконані у трьох різних відтінках сірого, які відповідають загальній кольоровій гамі годинників.

Крім того, кінчики центральних секундних стрілок, а також малі хвилинна та секундна стрілки мають червоні штрихи.

Новий годинник присвячений офіційному статусу хронометриста Zenith на Ultimate Tennis Showdown (UTS) 2024 року - міжнародній індивідуальній лізі, співорганізатором якої є відомий тенісний тренер Патрік Муратоглу.

Ціни варіюються від 11 300 доларів США за варіант із вбудованим каучуковим ремінцем до 11 800 доларів США за версію з титановим браслетом.

Обидва варіанти Chronomaster Sport Titanium в даний час доступні для покупки у компанії Zenith та її авторизованих роздрібних продавців.

 

Опубликовано: 12 февраля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.