Новости из этой рубрики
7 сентября 2018
Lister LFP сможет разгоняться до 322 километров в час.
11 марта 2016
Четырехдверка стала третьим представителем нового AMG-семейства с индексом…
5 марта 2020
Баркетту V12 Speedster выпустят ограниченным тиражом, а ее основным конкурентом…
10 января 2022
Пока доступна только монохромная цветовая гамма.
12 января 2018
Компания McLaren Automotive подготовила для своего самого практичного…
8 мая 2024
Купе Batur втратив дах і перетворився на родстер Batur Convertible.
Bugatti представила фінальний Chiron

Компанія Bugatti випустила останній Chiron. Фінальний екземпляр назвали L'Ultime, а заснований на Chiron Super Sport. Гіперкар забарвлений у дусі найпершого «Широна», показаного у Женеві вісім років тому. На кузов нанесені назви місць та подій, які стали частиною історії моделі. Двигун стандартний: квадротурбомотор W16 8.0 потужністю 1600 кінських сил і 1600 Нм моменту, що крутить. Змінником Chiron буде гібрид із віддачею близько 1800 сил.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Компанія Bugatti завершила випуск моделі Chiron. Останній, 500-й екземпляр (у загальний тираж увійшли зокрема штучні La Voiture Noire та Profilée) наречений L'Ultime. Це версія Super Sport, пофарбована у відтінки Atlantic Blue/French Racing Blue, як екземпляр, що дебютував у 2016 році на автосалоні в Женеві.

Тут, щоправда, градієнт перевернуть, а колеса пофарбовані в той самий відтінок, що й відповідна частина кузова. До того ж на боковини вручну нанесені назви місць та подій, що стали невід'ємною частиною історії моделі.

Це і Женева, де гіперкар відсвяткував світову прем'єру. І містечко Шантійї у Франції, яке відоме своїм конкурсом елегантності. І автодром Поль Рікар, яким проходили їздові випробування.

У списку знайшлося місце і для Bugatti Мольсайму, а також мису Канаверал і Шато Сен-Жан, де компанія організує тест-драйви для клієнтів.

Інші особливості L’Ultime: синій фірмовий логотип Bugatti на решітці радіатора, причому її сітка не така, як у звичайних «Суперспортів», розкидане то тут, то там число «500» та французький прапор на корпусах бічних дзеркал.

Салон кольору Deep Blue декорують декоративні накладки Blue Carbon Matt. Вставки в дверях виконані з переплетених між собою тонких смужок шкіри, як Chiron Profilée.

У рух L'Ultime приводить квадротурбомотор W16 8.0 потужністю 1600 кінських сил і 1600 Нм моменту, що крутить. Коробка перед – семиступінчастий «робот» з двома зчепленнями, в якому скориговані передавальні числа.

Розгін до ста у Chiron Super Sport займає 2,3 секунди. Максималка - 440 кілометрів на годину.

 

Опубликовано: 31 мая 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.