Новости из этой рубрики
22 июня 2022
Тираж спецверсии — всего три экземпляра.
20 ноября 2020
Долгие годы рубеж в 1000 лошадиных сил казался для легковых автомобилей…
17 июля 2023
Інтер'єр виконаний на контрасті з екстер'єром.
3 июня 2019
Эта машина раньше принадлежала певцу Литтл Тони.
4 августа 2021
Премьерой родстера британская марка отметит 70-летие с начала продаж в США.
18 августа 2020
Ведь стартовая цена автомобиля на аукционе всего $23.
Koenigsegg показав 2300-сильний серійний гіперкар

Компанія Koenigsegg випустить 300 гіперкарів Gemera з 2300-сильною гібридною установкою. Марка запустила виробництво, на якому збиратиме першу у своїй історії чотиримісну модель. При цьому стандартна версія автомобіля видає 1723 кінські сили: в основі гран-турера лежить дволітровий трициліндровий мотор і три електродвигуни. Мінімальна вартість Gemera, продажі якого почнуться в 2025 році, складе 1,7 мільйона доларів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Базова модифікація Gemera отримала гібридну силову установку, що включає дволітровий трициліндровий двигун і три електромотори. Бензиновий агрегат видає 608 кінських сил і 600 Нм моменту, що крутить, а комбінована віддача досягає 1723 сил і 3500 Нм.

У ДВС немає розподільних валів: замість них впускними та випускними клапанами керують пневмогідроелектричні актуатори, які «визначають» необхідний режим ходу в залежності від навантаження та інших змінних.

У агрегату два турбонаддуви та системою мастила з сухим картером, а звичної коробки передач у цього автомобіля немає.

Її місце зайняла система Koenigsegg Direct Drive, за допомогою якої двигун підключається безпосередньо до задньої осі, використовуючи гідравлічну муфту зі змінним ступенем прослизання.

На честь запуску моделі виробник випустить 300 гіперкарів, обладнаних гібридною установкою на базі восьмициліндрового двигуна, завдяки якому потужність автомобіля складе 2300 кінських сил.

У парі з агрегатом працюватиме дев'ятидіапазонний "робот" Light Speed Transmission, який використовується в гіперкарі Jesko. Вартість лімітованого видання становитиме мінімум 2,1 мільйона доларів.

Для Koenigsegg Gemera можна буде замовити спеціальний пакет Ghost Package, що включає збільшений передній спліттер, масивне антикрило та інші рішення, що покращують аеродинаміку. Продаж технологічного гіперкара розпочнеться у 2025 році.

У середині червня Koenigsegg Regera став найшвидшим гіперкаром у змаганні розгону до 400 кілометрів на годину та наступною повною зупинкою. У змаганні шведська модель перевершила результат Rimac Nevera.

Опубликовано: 12 июля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.