Новости из этой рубрики
14 апреля 2017
Компания Audi представила на автошоу в Нью-Йорке новую спецверсию суперкара R8…
24 июня 2022
Его выпустят небольшой серией в 25 экземпляров.
11 января 2019
Студия BMW Designworks совместно с брендом The North Face разработала концепт…
7 сентября 2016
Немецкое тюнинг-ателье Spofec представило программу доработок для кабриолета…
19 ноября 2018
Несмотря на мировой кризис, выпуск мощных и весьма дорогостоящих спортивных…
30 мая 2016
Компания BMW представила особую версию седана M3, получившую название «30…
Mulliner зробив спецверсію Bentley Bentayga на честь природи

Ательє Mulliner побудувало спеціальну версію Bentley Bentayga на честь природи. Фахівці придворного тюнінг-ательє Bentley створили чергову ексклюзивну лінійку моделей. Цього разу за основу взяли кросовер Bentley Bentayga S, який отримав набір стайлінгу Curated by Mulliner, натхненний творіннями матері-природи. Запропоновано чотири варіанти оформлення кузова та салону, кожен з яких створений під враженням від різних кольорів, що зустрічаються в природі по всьому світу — фіолетовий, два блакитні відтінки та вишневий.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Команда дизайнерів ретельно підібрала відтінки зі світу природи, щоб підкреслити лінії кузова та салону автомобіля.

Колір Magenta натхненний фіолетовими кольорами півонії, а Glacier Blue, наприклад, символізує блакитну квітку жоржини з крижаним відтінком.

Azimuth Blue відсилає до блакитних квітів гортензії, а Cherry Blossom уособлює квітучі вишневі дерева. Залежно від обраного кольору в цьому відтінку з'являються акценти на кузові кросовера Bentayga S.

Таким же виконується оформлення спиць рульового колеса та важеля перемикання передач, акцентна шкіра на сидіннях та килимків Mulliner з глибоким ворсом та контрастною окантовкою.

Доповнюють екстер'єр 22-дюймові чорні колеса особливого дизайну та тонка акцентна смужка на дзеркалах заднього виду та елементах обважування.

 

Опубликовано: 1 апреля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.