Новости из этой рубрики
21 октября 2021
В течение дня валюта подорожала на ~6,5% – с $62,4 тысяч.
2 ноября 2017
Биткоину покоряются очередные рекорды.
18 мая 2018
Теперь можно оплачивать счета при помощи айфона.
13 октября 2021
Режимы игры в автоматы на официальном сайте казино. Самые популярные аппараты…
4 ноября 2020
Опередив бразильский реал за негативной динамикой среди валют развивающихся…
Ілон Маск повернув звання найбагатшої людини планети у рейтингу Bloomberg

Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск знову посів перше місце у рейтингу найбагатших людей світу за версією Bloomberg. Його статки оцінюються приблизно в 192 мільярди доларів. У власника групи LVMH Бернара Арно, який займає другий рядок, 187 мільярдів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Арно обійшов Маска у рейтингу Bloomberg у грудні 2022 року на тлі складнощів у технологічній індустрії. Засновник SpaceX зміг повернути лідерство після падіння акцій LVMH — з квітня їхня вартість знизилася приблизно на 10%.

Маск цього року заробив понад 55,3 мільярда доларів. В основному завдяки Tesla, акції якої з початку року подорожчали на 66%.

При цьому в рейтингу Forbes Арно зберігає звання найбагатшої людини планети зі статками 215 мільярдів доларів. Статок Маска видання оцінює у 200 мільярдів.

Опубликовано: 2 июня 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.