Новости из этой рубрики
21 июля 2021
Это самый быстрый наземный транспорт в мире.
3 января 2017
Главной миссией спускаемого аппарата станет фотографирование и мониторинг…
1 июля 2021
Она трансформируется из автомобиля в самолет за 2 минуты 15 секунд.
30 ноября 2021
Дом-вездеход придумал дизайнер из Болгарии.
22 февраля 2017
Японский инсайдерский ресурс MacOtakara рассказал, что в марте 2017 года Apple…
28 декабря 2018
Глава Tesla Илон Маск заверил, что заправки Supercharger для автомобилей его…
Ілон Маск показав людиноподібного робота

Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск показав людиноподібного робота Optimus. Американський винахідник та бізнесмен сподівається поставити виробництво роботів на потік: за задумом Маска механізми зможуть виконувати за людину монотонну та небезпечну роботу. Простимулювати підприємців купувати роботів має ціна: Маск пообіцяв, що гуманоїд коштуватиме менше 20 тисяч доларів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Робот від Ілона Маска порівняний за зростанням із середньостатистичною людиною, важить 73 кілограми і оснащується батареєю ємністю 2,3 кіловат-години.

Поки що гуманоїд ходить і рухає руками насилу, але задум бізнесмена в тому, щоб механізм зміг працювати на заводі, замінюючи людину, або ходити в магазин.

Амбіції Ілона Маска такі, щоб Tesla стала "лідером у галузі штучного інтелекту, а не просто компанією, яка робить круті автомобілі".

Випробовувати роботів фірма Tesla зможе на своєму заводі: поки механізму довіряли такі завдання, як полив рослин, перенесення ящиків та підйом металевих стрижнів.

Маск підтвердив, що «має ще багато роботи, щоб удосконалити Optimus», проте заявлена ​​бізнесменом ціна дуже приваблива.

Якщо Tesla вдасться наділити робота потрібним функціоналом і утримати ціну на рівні 20 тисяч доларів, то у профспілок по всьому світу може з'явитися додатковий біль голови.

За оцінкою експертів Reuters, поточні витрати на виробництво одного робота-гуманоїда становлять близько 100 тисяч доларів, тож Ілон Маск замахнувся на революцію в сегменті робототехніки.

Втім, співрозмовники видання визнають, що механізму є куди прагнути в плані спритності, швидкості та стабільності, а Tesla має багато роботи, щоб налагодити масове (і дешеве) виробництво гуманоїдів.

Опубликовано: 3 октября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.