Новости из этой рубрики
23 мая 2016
Сервис такси Uber объявил о начале тестирования своего первого беспилотного…
17 декабря 2015
В 2016 году список модификаций седана BMW 7-Series нового поколения пополнят…
11 ноября 2020
Мечта о полетах осуществилась.
12 октября 2015
Blackberry может покинуть бизнес смартфонов, если не сумеет сделать его…
14 апреля 2021
Ждём планшеты и ещё несколько устройств.
Ілон Маск показав людиноподібного робота

Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск показав людиноподібного робота Optimus. Американський винахідник та бізнесмен сподівається поставити виробництво роботів на потік: за задумом Маска механізми зможуть виконувати за людину монотонну та небезпечну роботу. Простимулювати підприємців купувати роботів має ціна: Маск пообіцяв, що гуманоїд коштуватиме менше 20 тисяч доларів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Робот від Ілона Маска порівняний за зростанням із середньостатистичною людиною, важить 73 кілограми і оснащується батареєю ємністю 2,3 кіловат-години.

Поки що гуманоїд ходить і рухає руками насилу, але задум бізнесмена в тому, щоб механізм зміг працювати на заводі, замінюючи людину, або ходити в магазин.

Амбіції Ілона Маска такі, щоб Tesla стала "лідером у галузі штучного інтелекту, а не просто компанією, яка робить круті автомобілі".

Випробовувати роботів фірма Tesla зможе на своєму заводі: поки механізму довіряли такі завдання, як полив рослин, перенесення ящиків та підйом металевих стрижнів.

Маск підтвердив, що «має ще багато роботи, щоб удосконалити Optimus», проте заявлена ​​бізнесменом ціна дуже приваблива.

Якщо Tesla вдасться наділити робота потрібним функціоналом і утримати ціну на рівні 20 тисяч доларів, то у профспілок по всьому світу може з'явитися додатковий біль голови.

За оцінкою експертів Reuters, поточні витрати на виробництво одного робота-гуманоїда становлять близько 100 тисяч доларів, тож Ілон Маск замахнувся на революцію в сегменті робототехніки.

Втім, співрозмовники видання визнають, що механізму є куди прагнути в плані спритності, швидкості та стабільності, а Tesla має багато роботи, щоб налагодити масове (і дешеве) виробництво гуманоїдів.

Опубликовано: 3 октября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.