Новости из этой рубрики
7 ноября 2017
..публичный дебют, которого состоится 16 ноября в дизайн-центре марки в Хоторне.
13 февраля 2020
Получить место у окна будет проблематично.
31 октября 2020
Поскольку все большее число производителей предлагает разные типы моторов…
14 марта 2016
Южнокорейская компания представила удлинённый вариант седана EQ90, который…
18 мая 2016
Британский производитель автомобилей премиум-класса Jaguar Land Rover объявил о…
12 января 2016
Начинает казаться, что Тим Кук придумал новую стратегию относительно продуктов…
Lexus почне використовувати інфрачервоне випромінювання для обігріву салону

Компанія Lexus придумала, як зробити клімат-контроль більш ефективним та економічним. В арсенал системи включать інфрачервоні випромінювачі, які, на відміну від звичайного обігрівача, нагріватимуть лише тверді поверхні в салоні в межах їхньої досяжності. Як повідомляє австралійський підрозділ марки, оновлена кліматична система працює швидше та споживає на вісім відсотків менше енергії, що особливо важливо для електрокарів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У Lexus ефект від тепла, що генерується інфрачервоним випромінюванням, порівняли з теплою ковдрою, що покриває ноги у прохолодний день.

Нагрів здійснюватимуть дві панелі, розміщені на рівні колін водія та переднього пасажира. Якщо стане занадто жарко, кожному з них потрібно буде лише доторкнутися до панелі, і температура обігріву знизиться.

Проте відмовлятися від традиційного клімат-контролю Lexus не планує. Випромінювачі лише збільшать його потенціал, причому використовувати обидві системи можна буде одночасно.

Разом з обігрівом керма та сидінь випромінювачі зможуть швидко підвищити комфорт тих, хто перебуває в салоні, а також стануть опцією, що дистанціює преміальний RZ від соплатформенного Toyota bZ4X.

Lexus почне обладнати електричний кросовер RZ просунутим клімат-контролем з літа 2023 року.

Першим ринком стане Австралія. Поки невідомо, яким виконанням RZ вона дістанеться, і чи можна буде додати її за доплату.

Опубликовано: 27 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.