Новости из этой рубрики
1 декабря 2015
А Джереми Кларксон принял в этом участие.
9 февраля 2021
Стоимость биткоина достигла $47 тысяч.
29 декабря 2021
Украинская команда энтузиастов работает над проектом первого отечественного…
15 января 2018
..позволяет доставлять заказы по адресу без водителя.
26 декабря 2022
У продаж новинка надійде у лютому наступного року.
26 октября 2016
Подразделение компании Airbus, базирующееся в Калифорнии и разрабатывающее…
Lexus почне використовувати інфрачервоне випромінювання для обігріву салону

Компанія Lexus придумала, як зробити клімат-контроль більш ефективним та економічним. В арсенал системи включать інфрачервоні випромінювачі, які, на відміну від звичайного обігрівача, нагріватимуть лише тверді поверхні в салоні в межах їхньої досяжності. Як повідомляє австралійський підрозділ марки, оновлена кліматична система працює швидше та споживає на вісім відсотків менше енергії, що особливо важливо для електрокарів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У Lexus ефект від тепла, що генерується інфрачервоним випромінюванням, порівняли з теплою ковдрою, що покриває ноги у прохолодний день.

Нагрів здійснюватимуть дві панелі, розміщені на рівні колін водія та переднього пасажира. Якщо стане занадто жарко, кожному з них потрібно буде лише доторкнутися до панелі, і температура обігріву знизиться.

Проте відмовлятися від традиційного клімат-контролю Lexus не планує. Випромінювачі лише збільшать його потенціал, причому використовувати обидві системи можна буде одночасно.

Разом з обігрівом керма та сидінь випромінювачі зможуть швидко підвищити комфорт тих, хто перебуває в салоні, а також стануть опцією, що дистанціює преміальний RZ від соплатформенного Toyota bZ4X.

Lexus почне обладнати електричний кросовер RZ просунутим клімат-контролем з літа 2023 року.

Першим ринком стане Австралія. Поки невідомо, яким виконанням RZ вона дістанеться, і чи можна буде додати її за доплату.

Опубликовано: 27 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.