Новости из этой рубрики
21 декабря 2016
Холдинг Alphabet, материнская компания Google, в 2017 году выпустит беспилотный…
18 апреля 2018
По задумке Ford, в центре пассажирского отсека будет находиться стол, вокруг…
30 марта 2021
Обошлось без собак и киборгов — это робокладовщик.
15 января 2021
Итальянская фирма Lazzarini Design представила проект роскошного океанского…
28 декабря 2018
Глава Tesla Илон Маск заверил, что заправки Supercharger для автомобилей его…
27 января 2022
Компания взяла на себя обязательство инвестировать $3,4 млрд в проекты…
Lexus почне використовувати інфрачервоне випромінювання для обігріву салону

Компанія Lexus придумала, як зробити клімат-контроль більш ефективним та економічним. В арсенал системи включать інфрачервоні випромінювачі, які, на відміну від звичайного обігрівача, нагріватимуть лише тверді поверхні в салоні в межах їхньої досяжності. Як повідомляє австралійський підрозділ марки, оновлена кліматична система працює швидше та споживає на вісім відсотків менше енергії, що особливо важливо для електрокарів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У Lexus ефект від тепла, що генерується інфрачервоним випромінюванням, порівняли з теплою ковдрою, що покриває ноги у прохолодний день.

Нагрів здійснюватимуть дві панелі, розміщені на рівні колін водія та переднього пасажира. Якщо стане занадто жарко, кожному з них потрібно буде лише доторкнутися до панелі, і температура обігріву знизиться.

Проте відмовлятися від традиційного клімат-контролю Lexus не планує. Випромінювачі лише збільшать його потенціал, причому використовувати обидві системи можна буде одночасно.

Разом з обігрівом керма та сидінь випромінювачі зможуть швидко підвищити комфорт тих, хто перебуває в салоні, а також стануть опцією, що дистанціює преміальний RZ від соплатформенного Toyota bZ4X.

Lexus почне обладнати електричний кросовер RZ просунутим клімат-контролем з літа 2023 року.

Першим ринком стане Австралія. Поки невідомо, яким виконанням RZ вона дістанеться, і чи можна буде додати її за доплату.

Опубликовано: 27 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.