Новости из этой рубрики
26 января 2016
Долгожданный автомобиль Tesla Model 3, вероятнее всего, станет переломным…
11 апреля 2016
Те, кто следит за развитием этой компании, вероятно, знают, что это уже не…
31 марта 2017
Глава компании Tesla Илон Маск рассказал о новой функции в мультимедийной…
6 июля 2018
..корабль пытается добывать энергию вообще из всего.
3 октября 2018
Он весит 5 тонн и может двигаться на скоростях до 1200 км/ч.
Lexus почне використовувати інфрачервоне випромінювання для обігріву салону

Компанія Lexus придумала, як зробити клімат-контроль більш ефективним та економічним. В арсенал системи включать інфрачервоні випромінювачі, які, на відміну від звичайного обігрівача, нагріватимуть лише тверді поверхні в салоні в межах їхньої досяжності. Як повідомляє австралійський підрозділ марки, оновлена кліматична система працює швидше та споживає на вісім відсотків менше енергії, що особливо важливо для електрокарів.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У Lexus ефект від тепла, що генерується інфрачервоним випромінюванням, порівняли з теплою ковдрою, що покриває ноги у прохолодний день.

Нагрів здійснюватимуть дві панелі, розміщені на рівні колін водія та переднього пасажира. Якщо стане занадто жарко, кожному з них потрібно буде лише доторкнутися до панелі, і температура обігріву знизиться.

Проте відмовлятися від традиційного клімат-контролю Lexus не планує. Випромінювачі лише збільшать його потенціал, причому використовувати обидві системи можна буде одночасно.

Разом з обігрівом керма та сидінь випромінювачі зможуть швидко підвищити комфорт тих, хто перебуває в салоні, а також стануть опцією, що дистанціює преміальний RZ від соплатформенного Toyota bZ4X.

Lexus почне обладнати електричний кросовер RZ просунутим клімат-контролем з літа 2023 року.

Першим ринком стане Австралія. Поки невідомо, яким виконанням RZ вона дістанеться, і чи можна буде додати її за доплату.

Опубликовано: 27 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.