Новости из этой рубрики
25 августа 2020
Для регистрации нужно подтвердить наличие машины.
2 декабря 2021
Амбициозный проект, который может вызвать клаустрофобию, но наглядно…
7 декабря 2015
Тот, кто все еще считает 3D-принтер гиковской игрушкой, маркетинговым ходом…
19 февраля 2020
Предварительно первая туристическая миссия запланирована на конец 2021 года.
Apple запатентувала AirPods з відстеженням активності мозку та ЕКГ

Apple запатентувала AirPods наступного покоління з новою сенсорною системою, яка зможе відстежувати біосигнали та електричну активність мозку користувача. Передбачається, що працювати це буде за рахунок нових електродів у корпусі та наконечниках аксесуара.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

У заявці вказані такі можливості, як електроенцефалографія (ЕЕГ), електроміографія (ЕМГ), електроокулографія (ЕОГ) та електрокардіограма (ЕКГ). Всі ці дослідження проводяться для виявлення різних захворювань головного мозку, зору та серця.

 Уточнюється, що активність мозку можна відстежувати за допомогою електродів, які розміщені на шкірі голови користувача.

Однак у деяких випадках їх можна встановлювати і всередині або навколо зовнішнього вуха користувача. Щоправда, для цього може знадобитися індивідуальне налаштування пристрою.

Для вирішення проблеми компанія працює над технологією, яка дозволить AirPods автоматично підбирати різні електроди для вимірювання біосигналів залежно від особистих параметрів людини та навіть способу носіння навушників.

Більше того, вони регулярно відстежуватимуть ці дані та у разі будь-яких змін переналаштовуватимуться.

 Однак варто пам'ятати, що наявність патенту ще не означає швидкої появи технології або пристрою. Найчастіше описані у яких ідеї і залишаються лише на папері.

Опубликовано: 28 июля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.