Новости из этой рубрики
15 сентября 2022
Он находится в магазине бренда в Лондоне.
20 февраля 2017
Груз вывели на орбиту и теперь ожидают приземления.
11 октября 2016
Сервис Workplace будет доступен для любой компании или организации, которая…
19 апреля 2019
Apple не только позаботится о твоей личной жизни, но и поможет…
10 января 2017
Harvest.ai использует машинное обучение и искусственный интеллект для анализа…
20 марта 2019
Покупки можно сделать в самом приложении.
Ілон Маск готує чат-бот TruthGPT, який «намагається зрозуміти природу Всесвіту»

Технологічний магнат Ілон Маск заявив, що незабаром запустить свій власний чат-бот із штучним інтелектом, який він називає TruthGPT. Про це він розповів під час ексклюзивного інтерв'ю Такер Карлсон з Fox News.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Маск зазначив, що його альтернатива гучному ChatGPT вже розробляється найпрогресивнішими програмістами.

Я збираюся запустити те, що я називаю TruthGPT, або що максимально шукає істину ІІ, який намагається зрозуміти природу Всесвіту. І я думаю, що це може бути найкращим шляхом до безпеки в тому сенсі, що ІІ, який дбає про розуміння Всесвіту, навряд чи знищить людей, тому що ми її цікава частина.

Ілон Маск
Глава Tesla, SpaceX та Twitter

Інтерв'юер, говорячи про Маску, нагадав, що мільярдер допоміг фінансувати розробку ChatGPT, щоб «контролювати його», але, на жаль, цього не сталося.

По суті, у нього це забрали, і тепер це комерційний продукт Microsoft і Google. Але його позиція ніколи не змінювалася: якщо ми не пригальмуємо, це може призвести до знищення всього, що маємо. Це так само небезпечно, як і ядерна зброя.

Такер Кларксон
Fox News

Маск також додав, що безконтрольний розвиток таких технологій може вплинути на існування людства в цілому, якщо ними не керуватимуть належним чином.

ШІ більш небезпечний, ніж, скажімо, неправильне управління проектуванням літаків, обслуговуванням виробництва або випуском автомобілів у тому сенсі, що в нього є потенціал, хоч би яким малим здавалася ця ймовірність, але він не тривіальний; він має потенціал руйнування цивілізації.

Ілон Маск
Глава Tesla, SpaceX та Twitter

Нагадаємо, що зовсім недавно в Мережі з'явилася інформація про створення Маск нової компанії X.AI. Саме вона має займатися розробками в галузі ІІ, у тому числі TruthGPT. Трохи раніше мільярдер закликав призупинити великі експерименти зі штучним інтелектом.

Опубликовано: 19 апреля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.