Новости из этой рубрики
6 апреля 2021
Обновленная модель стала результатом многолетних исследований швейцарского…
23 ноября 2023
Поставляється у корпусі діаметром 44 мм.
19 февраля 2020
Найдете подходящую модель и для возлюбленной, и для мамы, и для дочери.
17 февраля 2022
Новинка завершает линию футуристичных часов мануфактуры.
31 октября 2023
Зелений дизайн, що нагадує Green Bay Packers.
8 февраля 2021
И сразу же представили первую совместную модель часов TAG Heuer Carrera Porsche…
Zenith представляє перший скелетон Defy Skyline із білої кераміки

Випустивши спеціальну серію годинника, натхненну Парижем, компанія Zenith представила літню версію моделі Defy Skyline Skeleton у біло-синьому кольорі.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Хоча темно-синій циферблат не є чимось новим для Zenith, цей годинник є першим у серії, виконаним з білої кераміки. Гладкий і чіткий білий відтінок проявляється не тільки в корпусі годинника шириною 41 мм, але і в заводній головці, дванадцятикутному безеле, а також вбудованому браслеті, що створює цілісний вигляд.

Додатковий білий каучуковий ремінець також забезпечує альтернативний вигляд, що зберігає освіжаючу палітру кольорів.

З огляду на бездоганний зовнішній вигляд циферблат виділяється разючим контрастом як кольору, і текстури. Ажурний циферблат, виконаний у символічному синьому кольорі Zenith, з гордістю демонструє технічну майстерність Будинку за допомогою скелетонованого механізму El Primero 3620 SK.

Калібр із фірмовим знаком забезпечує 55 годин безперервної роботи лічильника часу, а також пропонує функцію зупинки секунди для точного встановлення часу.

Defy Skyline Skeleton White Ceramic випущена у невеликій кількості за ціною 17 500 доларів США. Годинник можна придбати в онлайн- та фізичних бутіках Zenith, а також у вибраних роздрібних магазинах по всьому світу.

 

Опубликовано: 5 июля 2024
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.