Новости из этой рубрики
12 августа 2019
Модный онлайн-ретейлер Farfetch сообщил о покупке компании New Guards Group —…
26 декабря 2016
Наша страна заняла 74 место из 139 государств мира.
17 июня 2021
Среди люксовых брендов чаще всего на ресейл выставляют Louis Vuitton, Gucci и…
20 сентября 2016
Google приобрел стартап Urban Engines, специализирующийся на разработке систем…
10 мая 2017
Apple не будет заниматься выпуском фитнес-трекеров для сна, а скорее…
20 февраля 2017
Fortune назвал Apple самой уважаемой компанией мира.
Ілон Маск запустив власну компанію по роботі зі штучним інтелектом

Американський бізнесмен Ілон Маск офіційно запустив компанію xAI, яка працюватиме із технологіями штучного інтелекту. Підприємець поки що не поділився деталями про проекти, якими займатиметься фірма. Однак на сайті xAI зазначено, що її метою стане "зрозуміти справжню природу всесвіту". 

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Команда Маска обіцяє поділитись подробицями про свої плани 14 липня під час аудіоефіру. Він відбудеться у соцмережі Twitter, раніше придбаної Маском.

У xAI працюватимуть, окрім самого Маска, фахівці з DeepMind, OpenAI, Google Research, Microsoft Research, Twitter та Tesla. Серед них — екс-співробітник DeepMind Ігор Бабушкін та виконавчий директор Центру безпеки ІІ Ден Хендрікс.

У березні 2023 року Хендрікс опублікував відкритий лист із закликом не поспішати у розвитку технологій штучного інтелекту та призупинити «масштабні ІІ-експерименти». Під цим листом підписався Маск.

Нинішня команда xAI причетна до створення нейромережі AlphaCode від DeepMind, а також GPT-3.5 та GPT-4 від OpenAI. Наразі xAI набирає також нових працівників.

Опубликовано: 14 июля 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.