Новости из этой рубрики
30 ноября 2021
Дом-вездеход придумал дизайнер из Болгарии.
9 февраля 2021
Стоимость биткоина достигла $47 тысяч.
24 февраля 2020
Он может стать первым обладателем скрытых в экране камер.
17 декабря 2015
Британская компания Intelligence Energy разработала первый в мире мотоцикл,…
15 мая 2019
Канадская гостиничная сеть Four Seasons переводит комфортные путешествия на…
12 сентября 2016
Внести изменения потребовалось после аварии со смертельным исходом.
Polestar показав електричний човен на підводних крилах

Шведська компанія Polestar показала електричний катер на підводних крилах. Влітку 2022 року автомобільний бренд Polestar та виробник електричних катерів Candela оголосили про початок співпраці. У рамках анонсованого партнерства шведський автовиробник став постачальником акумуляторів для шведської фірми з випуску електричних катерів на підводних крилах. Перший спільний проект не забарився — навесні 2023 року відбулася прем'єра електричного судна Candela C-8 Polestar.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Заявлено, що новий катер привносить скандинавську розкіш Polestar у морську індустрію. Домогтися цього вдалося лише за рахунок особливого дизайну судна. Для катера створено новий однотонний світло-сірий колір корпусу, доповнений світлішим відтінком для інтер'єру.

Для обробки використаний сертифікований для морських умов текстиль, що застосовується всюди - від сидінь, подушок і шезлонгів до панелей стін та даху.

Щоб підкреслити інноваційні технології та продуктивність Candela, крила катера забарвлені у культовий колір шведського золота, який відсилає до амортизаторів Ohlins на «заряджених» модифікаціях моделей Polestar. Вартість Candela C-8 Polestar починається від 400 тисяч євро.

Катери вже доступні для замовлення із терміном постачання з червня 2024 року. Випуск нової моделі, як і інших суден Candela, налагоджено у шведському Стокгольмі.

Всі човни Candela C-8 оснащені акумуляторною батареєю на 69 кіловат-годину та зарядним пристроєм від Polestar 2, що забезпечує дальність ходу до 57 морських миль на одній зарядці при крейсерській швидкості 22 вузли.

Candela C-8 використовує електромотор з прямим приводом потужністю 75 кіловат C-POD і «літає» на підводних крилах, що керуються комп'ютером, які піднімають корпус над водою на високих швидкостях, знижуючи споживання енергії до 80% в порівнянні з традиційними моторними човнами.

 

Опубликовано: 2 июня 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.