Новости из этой рубрики
15 ноября 2016
Energy Observer – это первый в мире полностью экологичный корабль, который уже…
27 мая 2016
Основатель китайской Alibaba Group Джек Ма предложил построить бесплатную…
20 июня 2018
Google создал алгоритм, способный определить приблизительные сроки наступления…
19 февраля 2018
..способных перевозить до 10 человек в полностью беспилотном режиме.
В аеропорту Абу-Дабі з'являться таксі, що літають

Міжнародний аеропорт столиці Об'єднаних Арабських Емірів Абу-Дабі найближчим часом запустить сервіс аеротаксі. Літаючі перевізники будуть eVTOL - електричні апарати з вертикальним зльотом і посадкою, які зможуть розвозити по будинках пасажирів, що прибули в аеропорт, та їх багаж. Втілити проект у реальність допоможе французька Groupe ADP, яка володіє трьома аеропортами в Парижі: як пише Arabian Business, між сторонами укладено меморандум про взаєморозуміння.

Компанія Abu Dhabi Airports та французька Groupe ADP разом плануватимуть, проектуватимуть, розроблятимуть та експлуатуватимуть інфраструктуру для аеротаксі в Міжнародному аеропорту столиці ОАЕ.

Також вони складуть техніко-економічне обґрунтування та оцінять ринок для створення дорожньої карти проекту. Коли він буде втілений у життя, поки що неясно.

Також невідомо які саме eVTOL будуть обрані для сервісу. Розробкою апаратів такого типу займаються компанії по всьому світу, включаючи автогігантів та найбільших агрегаторів таксі, які проводять тестові польоти над містами.

Серед них — Volkswagen, який показав аеромобіль з дальністю польоту 200 кілометрів, Hyundai, китайський XPeng та інші.

Опубликовано: 14 ноября 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.