Новости из этой рубрики
30 мая 2016
Считаете, что шампанское и пицца не совместимы? Как бы не так.
14 октября 2015
За последнее время цены на алкоголь значительно выросли. Теперь побаловать себя…
13 января 2020
Оно еще и ужасно сладкое.
28 декабря 2016
С появлением категории виски без возраста, или NAS, фанаты этого алкоголя…
21 декабря 2015
Не повторяйте за всеми.
14 мая 2019
Некоторые напитки и коктейли говорят только одно: у тебя нет денег.
Які види алкоголю не можна змішувати і чому

Відомо, що організму доведеться важко, якщо людина вирішить випити алкоголь на голодний шлунок або поєднати його із прийомом ліків. Але не менш шкідливо змішувати в одній склянці або чергувати одного вечора різні види алкоголю. 

 

Текіла та пиво

У складі текіли можна знайти цілий комплекс альдегідів та метиловий спирт. Таке поєднання, особливо якщо текіли випито чимало, загрожує моторошним похміллям та ранковою набряклістю.

У пиві міститься вуглекислота, яка посилює всмоктування шкідливих для організму речовин, з яких складається текіла.

Змішування цих напоїв неминуче спровокує сильний головний біль, а також проблеми з печінкою.

 

Пиво та вино

Поєднувати ці види алкоголю також дуже небезпечно. До складу вина, крім спирту, також входять цукор, феноли, різноманітні кислоти, ароматичні та інші сполуки, що утворюються у процесі ферментації напою.

Склад пива також багатокомпонентний. У ньому можна знайти не тільки спирт, а й азотовмісні речовини, естрогени, фенольні сполуки та вуглеводи.

Якщо змішувати вино та пиво, печінці доведеться справлятися з надмірним навантаженням, оскільки багато з цих компонентів проходять процес знешкодження та деактивації в організмі.

В результаті з'явиться сильна печія, проблеми з пульсом та артеріальним тиском. Часте вживання пива та вина також може спровокувати розвиток виразки та інших серйозних проблем із травленням.

 

Шампанське та горілка

Змішувати шампанське з іншими міцними напоями, особливо з горілкою, фахівці також не рекомендують. Це з тим, що потрапляючи у тепле середовище слизової оболонки, шампанське починає бурхливо пінитися, виділяючи вуглекислий газ.

Він дратує стінки шлунка та кишечника, провокуючи посилений приплив крові до цих органів. А це призводить до того, що алкоголь моментально розноситься організмом і потрапляє в мозок набагато швидше.

Крім того, в шампанському, окрім етилового спирту, є й інші спирти, чужі для нашого організму. Саме їхній шлунок і перетравлює насамперед.

Але якщо в нього потрапляє і горілка, організм кидає всі сили на її переробку, а ізомерні сторонні спирти залишаються непереробленими і отруюють нас зсередини.

 

Горілка та пиво

Незважаючи на те, що з поєднання цих видів алкоголю існує безліч коктейлів, змішувати їх все ж таки небезпечно для здоров'я.

Так як у пиві міститься вуглекислий газ, який дратує стінки шлунка, все, що потрапляє до нього, дуже швидко всмоктується.

І якщо одразу після пива випити горілку, вона миттєво опиниться у крові. Через це ти можеш швидко втратити контроль над собою, зіткнутися з сильною нудотою та запамороченням.

Крім того, пиво і горілка - це різні типи спиртовмісних розчинів. Тому, вживаючи їх разом, ти збільшуєш навантаження на печінку.

 

Коньяк та горілка

Ці алкогольні напої також не варто змішувати, якщо ти збираєшся зберегти своє здоров'я.

Багато в чому це пов'язано з тим, що горілка, незважаючи на те, що вважається міцним напоєм, всмоктується в кров досить повільно. А ось коньяк через вміст дубильних речовин всмоктується швидко, пригнічуючи нервову систему.

Якщо ці напої все ж таки змішати, організму буде проблематично впоратися з токсинами, які надійдуть до нього.

А це означає, що на ранок варто чекати і серйозне похмілля, і головний біль, і набряклість.

 

Віскі та коньяк

Так як для виробництва віскі та коньяку використовуються різні матеріали, то і реакції в організмі на ці напої будуть різними.

До того ж сивушні олії та ефіри, які містяться у віскі, можуть спричинити серйозну інтоксикацію. А виноградні компоненти, на основі яких виготовляється коньяк, гальмуватимуть переробку алкоголю в організмі.

В результаті змішання віскі та коньяку призведе до того, що людина перебуватиме в стані сп'яніння багато годин поспіль, а її організму весь цей час доведеться боротися за те, щоб очиститися та переробити спирти.

 

Вино та горілка

Це поєднання алкогольних напоїв вважається найнебезпечнішим. Пов'язано це з тим, що вино-горілчаний коктейль дратує стінки шлунка танінами, виводячи з організму всю воду.

В результаті людина отримує сильний головний біль, неприємні відчуття в роті, погіршення концентрації уваги та проблеми з кишечником.

Крім того, горілка проникає у кров повільніше, ніж вино. Тому, чергуючи ці напої, людина може не помітити, що п'яніє. А значить, він вип'є набагато більше норми і піддасть організм серйозному випробуванню.

Опубликовано: 30 декабря 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.