Новости из этой рубрики
7 августа 2019
Модернизированная модель выставлена на аукцион с начальной ценой…
15 августа 2023
Він оснащений двигуном V8 потужністю 680 к.с. та розганяється до 100 км/год за…
18 мая 2018
За модель FLSTF Fat Boy, которой управлял Арнольд Шварценеггер, планируют…
17 мая 2019
Уникальная модель 1958 года с начальной стоимостью $6 миллионов – одна из всего…
28 марта 2017
Построенный в ателье T Sportline автомобиль, как говорится в описании, получил…
Mansory побудувала унікальний Rolls-Royce Cullinan

Тюнінг-ательє Mansory, яке здобуло всесвітню славу за рахунок своїх епатажних проектів на базі найдорожчих та ексклюзивних автомобілів, представило свою чергову програму доопрацювання Rolls-Royce. Як базову модель взяли кросовер Cullinan, який можна персоналізувати і в заводських умовах, але для неназваного клієнта тюнери підготували єдиний у своєму роді Rolls-Royce Cullinan з ім'ям Linea D'Oro. Його кузов пофарбований у два кольори – чорний через градієнт переходить у бірюзовий та доповнений акцентами з 24-каратного золота.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Автомобіль отримав елементи обважування – бампери, спідниці, задній дифузор та крила – від представленого раніше проекту Billionaire, які доповнені 24-дюймовими колесами FD.15.

У тон екстер'єру переоформлено і салон, у якому домінує бірюзова шкіра, доповнена помаранчевими акцентами. Чорні декоративні елементи також інкрустовані дорогоцінним металом, у ролі якого сусальне золото.

Втручання в технічну начинку обмежилося легким форсуванням 6,75-літрового V12: віддачу двигуна збільшили з 571 кінської сили і 850 Нм крутного моменту до 610 кінських сил і 950 Нм крутного моменту - це більше, ніж у флангу 900 Нм) і дозволяє з місця до 100 кілометрів на годину розганятися за 5 секунд та розвивати 280 кілометрів на годину максимальної швидкості.

 

Опубликовано: 23 января 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.