Новости из этой рубрики
31 августа 2017
Корпорации Amazon и Microsoft договорились об объединении своих умных голосовых…
6 июля 2021
В 27-ю годовщину со дня основания Amazon Безос передал пост гендиректора Энди…
3 января 2017
Израильское управление инноваций объявило о введении специальных виз для…
15 марта 2016
До этого в арктических водах Норвегии добывался только природный газ.
28 декабря 2016
Аналитики составили рейтинг самых дорогих торговых брендов мира.
23 марта 2016
Бла­го­да­ря про­грес­су неко­то­рые акции могут стать очень…
Ford, BMW та Honda створять нову спільну компанію

Ford, BMW та Honda створять спільну компанію ChargeScape. Її завдання — розробка єдиної системи зарядки, яка дозволить зв'язати електромережі, автовиробників та господарів електрокарів у США та Канаді. Зазначається, що ChargeScape принесе користь усім їм: автовласники зможуть отримувати фінансову вигоду, заряджаючи машини у певний час, а також скидаючи енергію в мережі в періоди пікового навантаження.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Власники електромобілів зможуть за допомогою ChargeScape поповнювати енергію в найвигідніший годинник, користуючись гнучкими та керованими графіками. Для планування заряджання компанія планує використовувати телематику автовиробників.

Що стосується зайвої енергії, то їй можна буде ділитися: такий варіант буде доступний для машин з функцією живлення мережі від акумулятора "автомобіль-мережа" або V2G (vehicle-to-grid).

Свій внесок у більш екологічне майбутнє ChargeScape зробить і іншими способами - використанням відновлюваних джерел енергії, таких як вітер та сонячне світло.

Завдяки єдиній платформі буде знижено витрати на маркетинг, а у автовиробників буде загальний прямий канал зв'язку з власниками електромобілів.

Коли система буде доступна, поки що невідомо, але наголошується, що в майбутньому до неї зможуть приєднатися й інші автобренди.

Опубликовано: 14 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.