Новости из этой рубрики
10 сентября 2020
А Tiffany подали на французскую компанию в суд.
19 апреля 2017
В новой системе не нужно будет пробивать штрих-код каждого товара — система…
25 мая 2017
Google предоставил бесплатный доступ к инструменту Google Attribution,…
7 февраля 2017
Amazon приступил к поиску торговых площадок в центре Лондона для открытия сети…
22 сентября 2017
..ведь каждый стартапер мечтает вырастить "единорога".
14 марта 2017
Mobileye представляет собой интеллектуальную систему помощи водителю Advanced…
Ford, BMW та Honda створять нову спільну компанію

Ford, BMW та Honda створять спільну компанію ChargeScape. Її завдання — розробка єдиної системи зарядки, яка дозволить зв'язати електромережі, автовиробників та господарів електрокарів у США та Канаді. Зазначається, що ChargeScape принесе користь усім їм: автовласники зможуть отримувати фінансову вигоду, заряджаючи машини у певний час, а також скидаючи енергію в мережі в періоди пікового навантаження.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Власники електромобілів зможуть за допомогою ChargeScape поповнювати енергію в найвигідніший годинник, користуючись гнучкими та керованими графіками. Для планування заряджання компанія планує використовувати телематику автовиробників.

Що стосується зайвої енергії, то їй можна буде ділитися: такий варіант буде доступний для машин з функцією живлення мережі від акумулятора "автомобіль-мережа" або V2G (vehicle-to-grid).

Свій внесок у більш екологічне майбутнє ChargeScape зробить і іншими способами - використанням відновлюваних джерел енергії, таких як вітер та сонячне світло.

Завдяки єдиній платформі буде знижено витрати на маркетинг, а у автовиробників буде загальний прямий канал зв'язку з власниками електромобілів.

Коли система буде доступна, поки що невідомо, але наголошується, що в майбутньому до неї зможуть приєднатися й інші автобренди.

Опубликовано: 14 сентября 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.