Новости из этой рубрики
25 июля 2017
ограниченной серией – 200 единиц.
19 мая 2022
Концепт переродится в товарную модель, которая выйдет ограниченным тиражом в…
23 августа 2023
Буде зроблено всього 99 екземплярів моделі.
26 октября 2015
У европейцев есть на этот счет даже анекдот, который гласит «в раю немцы —…
28 марта 2018
Пользователи сервиса смогут совершать «миллион поездок в день», планируют в…
11 декабря 2023
Проект отримав назву Ducati Diavel for Bentley.
Rolls-Royce попрощався з мотором V12 ексклюзивним купе

Компанія Rolls-Royce презентувала Wraith Black Arrow Collection: це останнє купе з V12. Навесні 2022 року фірма офіційно анонсувала закінчення життєвого циклу моделей Wraith і Dawn — купе та кабріолет знімуть із виробництва на початку 2023 року. Наступників у них не буде - у лінійці британської марки обидві машини замінить електрокар Spectre. Разом з моделями піде зі сцени і двигун V12, оскільки всі нові моделі Rolls-Royce оснащуватимуться електричною силовою установкою. Прощальним автомобілем із 12-циліндровим двигуном став лімітований Rolls-Royce Black Badge Wraith Black Arrow Collection.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Купе пофарбовано в ексклюзивний колір Gradient Paint в рамках заводської програми персоналізації Bespoke - градієнтне забарвлення має на увазі перехід відтінку Celebration Silver у передній частині кузова у колір Black Diamond у задній.

Для надання ефекту розмиття додатково нанесено колір Crystal зі скляними частинками.

Автомобіль полірується більше 12 годин до отримання необхідного стану фарбування, а сам процес розробки та тестування фарбування зайняв більше півтора року, що робить Gradient Paint однією з найтехнічніших складних фарб, коли-небудь створених Rolls-Royce.

Автомобіль отримав жовті вставки на бампері та фірмові смуги на колесах, V-подібні стійки Black Arrow за решіткою радіатора, пофарбовані в той же відтінок, а також вуглепластикову статуетку «Дух екстазу» з яскраво-жовтим акцентом.

Передню панель прикрашає вставка з алюмінію з чорним покриттям, на якому вигравіровано схему двигуна V12 — над малюнком фахівці працювали більше двох місяців.

Доповнюють металевий декор елементи з чорного дерева з відкритими порами, з яких виготовлено понад 320 елементів на дверях та консолі між задніми сидіннями.

На центральній консолі під склом із підсвічуванням розташована інсталяція, яка повторює дизайн кузова рекордного Thunderbolt.

Спеціально для купе створена шкіра Club Leather, якій оздоблені підлокітники, елементи сидінь, трансмісійний тунель, дверні деталі, дверні кофри і нижня частина панелі приладів - матеріал відрізняють блиск і глибший чорний колір, що контрастує з матової чорної шкіри обробки.

Доповнює цей матеріал яскраво-жовта шкіра на кермі та передніх сидіннях, яка має контрастну чорну прострочку, а чорні задні крісла прошиті жовтою ниткою.

На підголівниках з'явилася вишивка у вигляді стріли, а на кермі та кріслах виконано асиметричну лінію. Стеля Black Badge Wraith Black Arrow Bespoke Starlight Headliner включає 2117 волоконно-оптичних «зірок».

На кришці двигуна, щоб позначити, що це останній двигун V12 на купе Rolls-Royce, з'явилася виготовлена з цілісного шматка полірованого металу табличка.

Елемент прикрашений монограмою V12 яскраво-жовтого кольору та написом "Final Coupe Collection" чорного кольору.

Технічно двигун не змінився - це стандартний 6,6-літровий турбомотор, що видає 632 кінські сили і 870 Нм крутного моменту.

Тираж Rolls-Royce Black Badge Wraith Black Arrow Collection становив 12 екземплярів, усі з яких вже знайшли своїх власників. Вартість ексклюзивного купе не названо.

 

Опубликовано: 22 марта 2023
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.